«

»

2011/2012 versenyeredmények

2011/2012 tanév II. félévTanulmányi versenyek verseny résztvevők helyezés felkészítőVárosi szavaló verseny: Korpos Viktóra 7.a 3. Máton K.-né

Városi helyes író verseny: Oros Orsolya 5a, Makrai Csaba 1b 3.Nagyné és Tóth Vilma

Városi matematika verseny: Csendes Dávid 6a, Petrovics Péter 5b, Pávai Viktor 3.a 2. Tóthné, Komódi Zs. és Rásóné

Boross Károly 2b 4. Kovács Zs. Herka Attila 2a 5. Morvay L-né

Városi kresz verseny: Ruszin György, Hosszú Krisztián 5b, Karika Hajnalka 6a, Hosszú Tamara 7b 1. Tóth Edit

Jónás Dániel 2b, Domonkos dániel 1a, Kunkli Gergő 4b, Berényi Barnabás 3b 2./19 megyein Barna Tóth Edit

Bíró Szilárd 7a, Balogh Barbara, Oros Anna 7b, Takács Ádám 6b 3. Tóth Edit

Csatangolók országos angol országismereti verseny: Vágó András és Jónás Endre 4a 8. Pappné E.K.

TIT hadtörténeti megyei verseny Csendes Dávid 6a 1. Holodáné K.Cs.

Városi angol vers és próza-mondó v. Till Virág 1., Jónás Endre 4a, Petrovics Péter 5b 2. Pappné

Barátunk a könyv megyei döntős csapat tagjai 7a: Káposztás dóra, Siteri Zoé, Totyik Csenge, Pinczés Tibor, Hőzső Vince, 6a: Tiszai Nagy Réka, Váradi Petra, Kálmán Alexa Mártonné K.-né

Környezetvédelmi Regionális internetes v. nyertesei Balogh Barbara, Oros Anna, Kohári Ádám, Borsó Kovács Norbert 7b, Pinczés Tibor, Turi Nikolett 7a, Váradi Petra 6a 1.

Művészetek verseny résztvevők helyezés felkészítő

HBM Bábfórum Boross Áron, Erdei Gergő, Kelemen Zoltán, Kiiss Lóránt, Lovas Fruzsina, Makrai Csaba, Márkus Péter, Molnár Lívia, Molnár Szilvia,Oláh Vivien, Posta Balázs 1b bronz minősítés Samai K.

Városi népdal éneklési verseny Siteri Kitti 4a, Hosszú Tamara egyéniben, 4a, 6a, 8b osztály csapata csoportban 1. Komódi Zs ,Tóth S-né, Nagy Imre és Kiss Zoltán

csoportban 5b csapata 2. Tóth Sándorné

Rajzpályázat: Én és az egészséges alma Kovács Dorka 4a 1. Tokaji M Ungai Szebasztián 3b 2. Takács Nándor 4b 3.

Megyei képzőművészeti rajzverseny döntősei Hajdú Bence 5a, Siteri Zoé 7a Tokaji M

Majális rajzverseny díjazottjai Tóth Panna és Hajdú Beatrix 2.a Tokaji M

Mazsorett országos verseny Sándor Fanni 3b 2.

Sport verseny résztvevők helyezés felkészítő

Úszás város diákolimpia 50 m gyors Bihari Viktória 3a 3. Jónás Dániel 2.b 2.

Városi sakk diáko. Hevesi Hanna 1a, Nagy Valéria 3a, Herka Attila 2a 1. Nagy Bálint 5a 3.

shotokán karate országos kupa Békési Lajos 5b 3.

Shotokán regionális verseny Békési Lajos 5b, kata és kümite 1.

újévi futás Debrecen Békési Lajos 5b 1.

Tollaslabda városi diákolimpia Kígyós Kira 4a 1. Kígyós Karina 4a, Kígyós Keán 1a, Kunkli László 3b, 3. Városi és megyei “A” kat. Tollaslabda diákolimpia Kaszás János 6a 1.

Labdarúgó városi diákolimpia II. kcs.:Turi Dániel, Jónás Dániel, Patai Gergő, Deák Zoltán, Kovács Zoltán, Tóth Norbert, Domonkos Dániel, Domonkos Dávid, Kígyós Keán, Rácz László, Husi Dániel, Horváth Krisztián 2. Barna D.

III. kcs.:Kóka Dominik, Nagy Bálint, Nagy Krisztián, Piroska András, Cseh Roland, Hosszú Krisztián, Ruszin György, Békési Lajos, Tar László, Csendes Dávid, Csáti Csanád, Fehér Gábor Pinczés Balázs, Fecsó Ákos, 3. Barna D.

Kosárlabda városi diákol.

III. kcs.lány: Magyar Melinda, Zagyi-tóth Mária, Kálmán Alexandra, Molnár Vivien,Karika Orsolya, Simon Edit, Karika Hajnalka, Szalka Krisztina 2. Barna D.

IV. kcs. Fiúk: Karika Norbert, Magyar Imre, Borsó Kovács Norbert, Fecsó Ákos, Fehér Gábor 3. Barna D.

Városi Atlétika egyéni összetett, és 60m egyéni:Kálmán Alexandra 1. Barna D.

megyei atlétika 60m Kálmán Alexandra 1. Barna D.

országos atlétika 60m Kálmán Alexandra 20.

Városi több próba v.

I. kcs. Lány: Rembeczki Lili, Nagy Valéria, Laska Virág, Tóth Alexandra, Hajdú Beatrix, Szabó Zsuzsa 3. Tóth Gy.

EGYÉNI : Rembeczki Lili 6.

II. kcs.Lány: Nagy Dóra, Csáti Csenge, Nagy Fruzsina, Dóró Bianka, Sándor Blanka, Szécsi Panna 3.

egyéni: Nagy Dóra 6.

I. kcs. Fiú: Kígyós Keán, Domonkos Dániel, Domonkos Dávid, Lőrinc Péter, Kovács Zoltán, Dóró Bence 2.

Egyéni atlétika diákolimpia Karika Norbert 1500m, kislabdahajítás 4./5.

Borsó Kovács Norbert Kislabdahajítás,súlylökés 4./5.

Röplabda Megyei Mikulás Kupa, ÉS Nemzetközi mikulás kupa Nagy Franciska, Szécsi Dóra , Papp Zsuzsa, Sóvágó Rebeka, Antal Tímea, Hosszú Tamara7b, Tiszai -Nagy Réka 6a 3. és 5. Kissné D.E.

Országos Nagyerdő kupa mini: Karika Orsolya,Tiszai-Nagy Réka, Simon Edit, Molnár Vivien, Domonkos Kitti,Zagyva Csenge 10.

gyerek: Hosszú Tamara7b, Nagy Franciska, Szécsi Dóra , Papp Zsuzsa,Sóvágó Rebeka, Antal Tímea 8.

Megyei röplabda diákolimpia:

III. kcs:Karika Orsolya,Tiszai Nagy Réka,. Simon Edit, Molnár Vivien, DomonkosKitti, Zagyva Csenge, Mihály Tamara 3. I

IV. kcs: Hosszú Tamara, Karika Orsi, Molnár Vivi, Tiszai-Nagy Réka Nagy Franciska, Papp Zsuzsa, Sóvágó Rebeka.Szécsi Dóra, Antal Tímea 3.

Amatőr országos diákolimpi:a uaz a csapat. 11.

Megyei Gyermeknapi torna: uaz a csapat. 1.                     Kissné

Strandröplabda diákolimpia: Mihály Tamara, Kircsi Anna, Simon Edit, Zagyva Csenge 16.

Maczkó Eliza, Domonkos Kitti, Molnár Vivien, Karika Orsolya, Tiszai-Nagy Réka 6.

Antal Tímea, Nagy Franciska, Papp Zsuzsa, Sóvágó Rebeka, Szécsi Dóra, Hosszú Tamara 8.

versenyek 11